Promocje
65,00 zł 32,00 zł
szt.
Latarka UZI Tactical Torch grafit
77,00 zł 47,00 zł
szt.
Spodnie US Feldhose Mil-Tec BDU Czarne
89,00 zł 55,00 zł
Bluza Helikon BDU - US Woodland
124,00 zł 87,00 zł
Kompas Survivalowy (guzikowy) BCB
10,00 zł 5,39 zł
szt.
Krzesiwo z kompasem BCB NEW MIDI
47,00 zł 22,00 zł
szt.
Spodnie US Feldhose Mil-Tec BDU Beżowe
89,00 zł 47,00 zł
szt.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Cenniki do pobrania
Praca

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

/dział rynku cywilnego/

Miejsce pracy: Warszawa / Mazowieckie

Obowiązki:

  • budowanie i rozwijanie profesjonalnych, długofalowych relacji biznesowych z podmiotami z sektora klientów instytucjonalnych, hurtowych i detalicznych,
  • obsługa klientów już współpracujących z firmą oraz dbałość o wysoką jakość usług,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem,
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert dla klientów,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i handlowej,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanego sprzętu,

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji,
  • nastawienie na sukces,
  • wytrwałość w realizowaniu celów sprzedażowych,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych w celu ustalenia potrzeb klienta,
  • fachowe i rzetelne przedstawianie produktów firmy podczas rozmów handlowych,
  • uczciwość, dokładność, zaangażowanie, pracowitość i samodzielność,
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dużą samodzielność,
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • zadaniowy czas pracy,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia zawodowe oraz integracyjne.

Jak aplikować?

Aplikację wyślij na praca@schron.pl, w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Ważne: Do przekazywanych dokumentów prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Grupa Schron

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl